YEŞİLKENT MAHALLESİ’NDE 8 MİLLİ SPORCU İCRALIK OLDU

Avcılar Yeşilkent mahallesinde Kızıl Yıldız spor kulübü minikler müsabakasında Dünya 2. si ve Avrupa 2. leri çıkardı.

Maddi koşulların zorluklarına rağmen bu başarıyı elde ettiklerini açıklayan Milli antrenör Ergün Koçkaya icralık olduklarını anlattı.

Milli antrenör Ergün Koçkaya’ nın yaptığı açıklamada eski dönem Avcılar Belediye Başkanı Dr. Hanay Handan Toprak Benli döneminde spor müsabakalarının masraflarını üstlendiğini fakat Belediye tarafından o dönem ödeme yapılmadığı için aralarında derece almış 8 sporcu ile birlikte icralık olduğunu açıkladı.

Şimdiki belediye başkanı Av. Turan Hançerli’ nin konuyla yakından ilgilendiklerini ve mağduriyetin giderilmesi için ellerinden geleni yapacaklarının sözünü alan Koçkaya üzgün olduğunu dile getirdi. Ayrıntılar videoda.

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

0 0

Öncelikle sizlere bu duyarlı davranışından ötürü teşekkür ediyoruz inşallah izin ve sporcularımızın sesini duyup bizleri mi mağduriyetini giderirler ve diliyorum ki böyle bir şey bir daha hiç kimsenin başına gelmez Lütfen herkes biraz daha dikkatli olsun Türk sporun avetim sporcusuna verilen değer bu kadar ucuz bu kadar küçük olmamalı buradan bu işten sorumlu kim varsa hepsine sesleniyorum Tek kelimeyle yazıklar olsun sizin vicdanınıza Sizin insanlık anlayışınıza