Avcılar Halkevi yeni yerinde

Avcılar Halkevi üyeleri yeni yerinde yeni faaliyetler için buluştu. Açılışa Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ve CHP Avcılar İlçe Başkanı Erdal Nas da katıldı. Dayanışma çağrısında bulunan Halkevi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gül yeni yer için pandemiyi de gözetip çeşitli faaliyetlere başlayacaklarını söyledi

Avcılar Halkevi’nin yaptığı açılışta konuşan Belediye Başkanı Turan Hançerli, “Avcılar Halkevi şubesi yeni yerine taşındı. Yeni yeri daha güvenli bir yapıda, güvenilir bir bina, yeni bir binadan halka hizmet sunacak. Oldukça güzel bir mekan olmuş. Avcılar halkına hizmete hazır görünüyor ve her tarafında emek var, her tarafında kadın hakları var, her tarafında çocuk hakları var. Burası bugün açıldı, burada olmaktan ben de mutluyum. Hayırlı olsun Avcılar için” ifadelerini kullandı.

Avcılar Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Erdal Nas ise “Hayırlı olsun diyorum. Daha önceki binayı da görmüştük. Burası biraz daha işlevsel, daha geniş ve daha kullanışlı bir bina. Kadını merkeze koymuş olması, kadın ekmeğini de çıkarması kıymetli. Ürünleri de gördük az önce içerde. Umarım daha geniş çaplı kurslar yapma imkanı olacaktır, öyle gözüküyor. Bir yandan da içerde üretimin hâlen devam ettiğini gördük gezerken. Yeni yerin hayırlı olmasını diliyorum. Bize de bir şey düştüğünde dayanışma içinde olmaya gayret göstereceğiz”

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.